Urządzamy wnętrze- Projektowanie wnętrz on-line.

PAKIET SUPER

DLA KOGO:

Dla osób, które planują remont generalny domu lub mieszkania, posiadają lokal w stanie deweloperskim lub są w trakcie budowy. Potrzebują wskazówek , dotyczących rozmieszczenia funkcjonalnego mebli i urządzeń, oświetlenia, chcą zobaczyć efekt końcowy (wizualizacje ).

Pakiet SUPER zawiera:

1. RZUT UKŁADU FUNKCJONALNEGO PROJEKTOWANEGO POMIESZCZENIA
Rzut przedstawia rozmieszczenie najważniejszych mebli i wyposażenia wraz z opisem, przedstawia ideę projektu.

2. ZESTAWIENIE MATERIAŁÓW
Jest to lista zastosowanych w projekcie podłóg, okładzin ściennych, oświetlenia ( lampy stojące, stołowe, ścienne, sufitowe, oprawy oświetleniowe wbudowane ), mebli, wyposażenia i dekoracji okiennych. Podana jest nazwa producenta, kod , przybliżona cena, ilość , nazwa i adres sklepu w Państwa okolicy gdzie można je kupić lub adres strony internetowej.

3. WIZUALIZACJE 3D WNĘTRZ KLIENTA W WYBRANEJ ARANŻACJI
Fotorealistyczne przedstawienia wnętrz wykonane w profesjonalnym programie projektowych. Ilość wizualizacji uzależniona jest od wielkości pomieszczenia:
do 30m2 – 3 sztuki
do 60m2 – 4 sztuki
do 100m2 – 6 sztuk

4. WIRTUALNY SPACER 3D PO POKOJACH
Zastosowanie nowoczesnej aplikacji umożliwi Państwu spacer po wirtualnych pokojach oraz przechodzenie do kolejnych pomieszczeń. Takie wizualizacje 3D są łatwo i szybko eksportowane z naszych programów na smartfony i tablety z systemami Android i iOS, PC-ty z systemem Windows oraz do kodu źródłowego dowolnej strony internetowej. Analiza rozwiązań projektowych z Państwem, którzy są „w biegu” i „ odległość” znacznie przyśpiesza wspólne dopracowanie szczegółów i skraca czas realizacji projektów.

5. RYSUNKI WYKONAWCZE
Rysunki te zawierają: rzut pomieszczenia z opisem najważniejszych elementów wyposażenia oraz układem podłóg, rzut z wymiarowaniem sufitu podwieszanego, jeżeli taki sufit jest w projekcie, rzut pomieszczenia z zaznaczonymi i zwymiarowanymi punktami oświetleniowymi, włącznikami, gniazdkami, widoki wszystkich ścian z opisem i wymiarowaniem wszystkich elementów: mebli i wyposażenia, dekoracji ścian, zaznaczonymi kolorami ścian i okładzin ściennych. Rysunki te są szczególnie przydatne dla wykonawcy oraz inwestora w czasie realizacji projektu.

CENA 40zł/m2


loading...
Loding...
Kalkulator

Kalkulator

Sprawdź cenę projektu Twojego pomieszczenia w zależności od m2 powierzchni podłogi i pakietu jaki wybierzesz