Urządzamy wnętrze- Projektowanie wnętrz on-line.

JAK ZMIERZYĆ

Jeśli zdecydowałeś się zamówić projekt wnętrza, potrzebny będzie nam plan wybranego przez Ciebie pomieszczenia ( lub pomieszczeń ). Jeśli posiadasz taki plan od dewelopera lub architekta wystarczy, że prześlesz nam jego skan lub zdjęcie. Jeśli nie masz takiego planu, możesz skorzystać z naszej prostej instrukcji jak i szybko i prosto zmierzyć pomieszczenie. Rysunki nie muszą być w skali, ani rysowane od linijki, ważne aby zaznaczone były na nich wyszczególnione poniżej informacje.

1. OGÓLNY KSZTAŁT POMIESZCZENIA.

W pierwszej kolejności zmierz podłogę i zapisz wymiary. Oznacz każdą ze ścian pomieszczenia wielką literą.

jak-zmierzyc-rys11-jpg

2. WIDOKI ŚCIAN

Rozrysuj każdą ze ścian zarówno w pionie jak i w poziomie zaznaczając okna, drzwi, grzejniki czy wnęki. Oznacz każdą ścianę literą. Zaznacz wszystkie wysokości zgodnie z poniższymi rysunkami oraz opisz wysokość całego pomieszczenia ( licząc od podłogi do sufitu ).

jak-zmierzyc-rys21-jpg

3. DODATKOWE INFORMACJE

Wszelkie dodatkowe informacje takie jak: grubość parapetów, wielkość grzejników, wywietrzniki lub kratki wentylacyjne zapisuj na rysunku lub prześlij nam wraz z formularzem zamówienia. Dodatkowo możesz oznaczyć istniejące gniazda elektryczne. Jeżeli Twoje pomieszczenie to łazienka lub kuchnia - na dodatkowym rzucie ( lub innym kolorem na tym samym rzucie ) - oznacz i zwymiaruj potrzebne przyłącza ( kanalizacja, woda, siła, wentylacja, itp. ).

RYSUNKI ZESKANUJ LUB ZRÓB IM ZDJĘCIE I WYŚLIJ DO NAS NA MAILA.


loading...
Loding...
Kalkulator

Kalkulator

Sprawdź cenę projektu Twojego pomieszczenia w zależności od m2 powierzchni podłogi i pakietu jaki wybierzesz